• Nowy

Opis produktu

Pisaki pędzelkowe SES15 marki Pentel to zestaw 12 pisaków pędzelkowych z delikatną, elastyczną końcówką. Stworzone do tworzenia pisma ozdobnego, hand lettering. Niezwykle popularne w mediach społecznościowych jako pisaki do kaligrafii #penteltouch.

Końcówka daje możliwość kreślenia linii o zróżnicowanej szerokości, w zależności od potrzeb. Kształt korpusu zapewnia komfortowy uchwyt, a prowadzenie pisaka to czysta przyjemność. Skuwka z klipem zabezpiecza końcówkę przed wysychaniem.

Firma Pentel powstała pod koniec lat 40 XX wieku w Japonii. Jej nazwa jest ściśle związana z branżą papierniczą i biurową, w której działa i funkcjonuje od wielu lat. Połączenie słów pen (z ang. pióro) i tel (z ang. opowiadać) określa genezę i cel powołania marki do życia. Inna etymologia wskazuje na grę słów: Painting (z ang. malować) z ostatnią sylabą słowa Pastel, które określa materiał do rysowania. Produkty firmy Pentel produkowane są z najwyższej jakości surowców, zgodnie z polityką ochrony środowiska, poszanowaniem praw pracowników oraz wszelkimi normami bezpieczeństwa, dzięki którym marka zjednała sobie miliony fanów na całym świecie.

Ilość kolorów: 12

Kolory w zestawie: czarny, czerwony, niebieski, zielony, brązowy, pomarańczowy, żółty, szary, różowy, błękitny, fioletowy, ciemnożółty.

Obudowa i skuwka w kolorze pisma

Długość końcówki: 5 mm

Grubość końcówki: 2,07 mm

Specyfikacja
Marka
Pentel
Indeks
24816
dostawa
2

Opinie

Napisz opinię:

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Pisaki pędzelkowe Pentel, zestaw 12 kolorów SES15

Dostępność:
Wysyłka w 24h
Kod produktu:
24816
87,40 złcena netto
107,50 złcena brutto

Zapytaj o produkt

lub Anuluj

Odbiór osobisty : 0,00 zł

Dostawa DPD : 14,99 zł

Dostawa DPD za pobraniem : 19,99 zł

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.