• Nowy
Specyfikacja
Marka
Kalendarze
Indeks
05675

Opis produktu

Kalendarz książkowy A4, tygodniowy, 128 stron, czarny

Kalendarz książkowy A4 2022 to świetny artykuł biurowy, który pomoże Ci zaplanować każdy dzień w najmniejszych szczegółach. Posiada precyzyjną rozpiskę godzinową z miejscem dla szczegółowych notatek. Model A4 genialnie nadaje się do biura, dla zakładu fryzjerskiego, kosmetycznego lub gabinetu lekarskiego. Kalendarz poinformuję cię o każdym zbliżającym się święcie czy imieninach, wschodzie i zachodzie słońca, fazach księżyca oraz aktualnym znaku zodiaku. Posiada kalendarium 5-języczne: PL, EN, DE, RUS, FR, a na dole strony plan całego roku.

Kalendarze książkowe to doskonała alternatywa dla osób będących w ciągłym biegu, poza domem, zapracowanych, które potrzebują zmieścić swoją organizację dnia codziennego do torebki, bądź też teczki. Kalendarz książkowy to również idealne rozwiązanie dla osób, które przebywają w domu, lecz mają dużo rzeczy na głowie, a podręczne kalendarium pozwoli na zapisanie dalszych i bliższych planów.

Kalendarz książkowy w formacie A4, zawiera 128 stron, oprawę skóropodobną. Bok szyty oraz dodatkowo klejony, wzmocniony krepą. Tasiemka i kapitałka w kolorze kremowym. Papier chamois 90g/m2użyty w kalendarzu posiada nadruki w dwóch kolorach (szarym oraz bordowym) z perforacją narożników.

Dodatkowo kalendarz wyposażony w: perforację narożników, skrócony plan roczny 2021, 2022, 2023, plan urlopowy, odległości między miastami, telefoniczne numery kierunkowe, kalendarz stuletni, rozmiary odzieży, święta w państwach unii Europejskiej, informacje dla kierowców, oświadczenie o zdarzeniu drogowym, plan miesięczny na rok 2022 oraz na rok 2023, skorowidz od A – Z, na przedniej wyklejce znajduje się mapa Europy na tylnej mapa Polski oraz dodatkowo 8 stron z mapami głównych miast w Polsce.

Wymiary: 210x265 mm

Opinie

Napisz opinię:

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Kalendarz książkowy A4, tygodniowy, 128 stron, czarny

Dostępność:
Kod produktu:
05675
17,07 złcena netto
21,00 złcena brutto

Odbiór osobisty : 0,00 zł

Dostawa DPD : 14,99 zł

Dostawa DPD za pobraniem : 19,99 zł