• Nowy
Specyfikacja
Marka
Kalendarze
Indeks
84770
Kolor
czarny
Format
A5
Układ
dzień na stronie
Rodzaj kalendarza
książkowy
Objętość
324 strony
Oprawa
twarda
Druk
dwustronny

Opis produktu

Kalendarz książkowy A5, dzienny, 324 strony, rok 2022, czarny, KX-294

Kalendarz książkowy A5 to idealny artykuł biurowy, który pomoże Ci zaplanować każdy dzień w najmniejszych szczegółach. Posiada precyzyjną rozpiskę godzinową z miejscem dla szczegółowych notatek, zaś sobota i niedziela na jednej stronie z wolnym polem na zapiski.

Model A5 genialnie nadaje się do biura, dla zakładu fryzjerskiego, kosmetycznego lub gabinetu lekarskiego. Kalendarz poinformuję cię o każdym zbliżającym się święcie czy imieninach, wschodzie i zachodzie słońca oraz aktualnym znaku zodiaku. Przed każdym miesiącem znajduje się terminarz miesięczny, kalendarium 4-języczne: PL, EN, D, RUS, a na dole strony plan całego roku.

Kalendarze książkowe to doskonała alternatywa dla osób będących w ciągłym biegu, poza domem, zapracowanych, które potrzebują zmieścić swoją organizację dnia codziennego do torebki, bądź też teczki. Kalendarz książkowy to również idealne rozwiązanie dla osób, które przebywają w domu, lecz mają dużo rzeczy na głowie, a podręczne kalendarium pozwoli na zapisanie dalszych i bliższych planów.

Kalendarz książkowy w formacie A5 zawiera 324 stron, w układzie dziennym. Obszywana skóropodobna okleina na tekturze z gąbką sprawia, że okładki są trwałe i nie przebarwiają się termicznie.

Kalendarz wyposażony w zaokrąglone rogi oraz ozdobne szycie. Posiada również skrócone kalendarium 2020, 2021, 2022, ważne telefony, tasiemkę szarą, kolorowe mapy Polski i Europy, krótką część informacyjną. Nadrukowane registry ułatwiają sprawną lokalizację interesującej nas daty.

Papier chamois użyty w kalendarzu w kolorze kremowym posiada nadruki w dwóch kolorach (szarym oraz burgund).

Brak stopki wydawniczej.

Wymiary: 148x212mm

Kolor: czarny

Opinie

Napisz opinię:

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Kalendarz książkowy A5, dzienny, 324 strony, rok 2022, czarny, KX-294

Dostępność:
Kod produktu:
84770
15,22 złcena netto
18,72 złcena brutto

Odbiór osobisty : 0,00 zł

Dostawa DPD : 14,99 zł

Dostawa DPD za pobraniem : 19,99 zł